xc Elektro-Miz

O firmie

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą od 1994 roku na polskim rynku elektronicznym. Specjalizujemy się w produkcji mikroprocesorowych regulatorów temperatury kotłów C.O.

NORMY EUROPEJSKIE

Aby spełnić rosnące wymagania klientów oraz normy Unii Europejskiej, wyroby firmy przeszły gruntowna modernizację. Konstrukcja sterowników Ognik i Płomyk została zmieniona z zastosowaniem najnowszych podzespołów elektronicznych, wykonano badania na kompatybilność elektromagnetyczną.

EKO REGULATORY

Reagując na rosnące ceny paliw i rosnące wymagania ochrony środowiska firma opracowała nową generację sterowników o nazwie Cobra PID i Scorpion PID wraz z oprogramowaniem optymalizującym proces spalania do kotłów na paliwa ekologiczne oraz węgiel.

AUTOMATYKA PRZYMYSŁOWA

Zastosowano wielowarstwowe płytki drukowane, a montaż odbywa się na automatycznych liniach produkcyjnych z zachowaniem najwyższych norm jakości. Do sterowania większymi kotłami na węgiel i pelet zaprojektowano nowy sterownik PUMA Pid. Jego wysoka funkcjonalność została doceniona przez wielu krajowych i zagranicznych producentów kotłów.

ENERGIA SŁONECZNA

Od 2010r. prowadzimy intensywne prace nad rozwojem i wykorzystaniem darmowej energii ze słońca i wiatru w systemach hybrydowych. Głównym celem firmy jest skonstuowanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie elektroniki polegajacej na innowacyjnych systemach przetwarzania energii elektrycznej.